Kalendarz ciepłych posiłków

Ciepły lunch w naszej szkole!

Zapraszamy!

Od listopada 2018r. nasza szkoła rozpoczęła podawanie ciepłych posiłków.

Zapisy na lunch sa zorganizowane online poprzez “google docs”, który jest wysyłany do zainteresowanych rodziców w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca.  Zapisy na lunch powinny być podane do środy danego tygodnia.  W przypadku oferty 2 różnych zup, przy wpisywaniu odpowiedzi proszę zaznaczyć ktorą zupę wybieracie.  Przy braku wpisu zostanie wybrany rosół.  Przy braku żadnego wpisu lunch nie będzie zamówiony.

Opłaty za lunch proszę uregulować nie pózniej niz w ostatnią sobotę danego miesiąca w formie gotówki lub czeku.  Kopertę z imieniem dziecka/dzieci prosze umieścić w przygotowanym do tego pudełku w biurze szkoły lub przekazać Marzenie Chioccola.

Można zapłacić za lunch “z góry”.  Opłata “z góry” nie podlega zwrotowi.  W razie nieobecności dziecka, które było zapisane na lunch, opłata również nie będzie zwracana.

Dziękujemy i życzymy smacznego wszystkim dzieciom!

Luty – Menu

2/2   2/9   2/16   2/23  
  Rosół lub Jarzynowa z ziemniakami     Rosół lub Ogórkowa z ziemniakami     Rosół lub Pomidorowa z ryżem     Rosół lub Kalafiorowa z kluskami  

Marzec – Menu

3/2 3/9 3/16 3/23 3/30
  Rosół lub Ogórkowa z ziemniakami       Pizza   Rosół lub Pomidorowa z ryżem     Rosół lub Grzybowa z kluskami     Rosół lub Jarzynowa z ziemniakami